Informacja o debacie nad „Raportem o stanie Miasta za 2024 rok"
I N F O R M A C J A
Zgodnie z obowiązkiem wynikającym z art. 28aa ustawy o samorządzie gminnym Prezydent Miasta Elbląg przekazał Radzie Miejskiej w Elblągu w dniu 30 maja 2025 r. „Raport o stanie Miasta za 2024 rok”.
Powyższy Raport dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej pod linkiem
https://bip.elblag.eu/artykul/83/7181/raport-o-stanie-miasta-za-rok-2024
Zgodnie z obowiązkiem wynikającym z art. 28aa ustawy o samorządzie gminnym Prezydent Miasta Elbląg przekazał Radzie Miejskiej w Elblągu w dniu 30 maja 2025 r. „Raport o stanie Miasta za 2024 rok”.
Powyższy Raport dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej pod linkiem
https://bip.elblag.eu/artykul/83/7181/raport-o-stanie-miasta-za-rok-2024
Nad przedstawionym Raportem zostanie przeprowadzona debata na sesji Rady Miejskiej w Elblągu w dniu 26 czerwca 2025 r. (czwartek) o godz. 10:00, w której mogą zabrać głos Mieszkańcy Elbląga zgodnie z zapisami ustawy o samorządzie gminnym.
Mieszkańcy będą dopuszczeni do głosu według kolejności zgłoszeń. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15.
Mieszkaniec, który chce zabrać głos w debacie, powinien złożyć do Przewodniczącej Rady Miejskiej w Elblągu pisemne zgłoszenie zawierające: imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz czytelny podpis. Zgłoszenie do udziału w debacie musi być poparte podpisami co najmniej 50 osób i złożone w Biurze Rady Miejskiej ul. Łączności 1, pokój 307 (II piętro) najpóźniej do
25 czerwca 2025 r. (środa).
Wzór pisemnego zgłoszenia stanowi załącznik do niniejszej informacji.
Szczegółowe informacje można uzyskać w Biurze Rady Miejskiej Urzędu Miejskiego
w Elblągu pod tel. (55) 239 30 43 lub (55) 239 33 08.
Przewodnicząca Rady Miejskiej
w Elblągu
Grażyna Kluge