Zawiadomienie o zamiarze zorganizowania zgromadzenia publicznego
Zawiadomienie o zamiarze zorganizowania zgromadzenia publicznego, którego celem jest marsz zdrowia pn. Kocham Cię Życie”, którego celem jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na profilaktykę raka piersi.
Program przewiduje: Spotkanie przed Urzędem Miejskim w Elblągu o godz. 12.00, przemarsz pod Ratusz Staromiejski ulicami: Łączności, Trybunalska, Grota Roweckiego, 12 Lutego, Hetmańska, Giermków, Wigilijna, Stary Rynek.
Uczestnicy zgromadzenia będą porozumiewali się w języku polskim.
Miejscem zgromadzenia: Elbląg, Urząd Miejski-spotkanie o godz. 12.00, następnie przemarsz pod Ratusz Staromiejski ulicami: Łączności, Trybunalska, Grota Roweckiego, 12 Lutego, Hetmańska, Giermków, Wigilijna, Stary Rynek.
Zgromadzenie odbędzie się w dniu 18.10.2025 r. w godz. od 12.00-14.00
Przewidywana liczba uczestników to około 450 osób.